Доля кожної людини — це дивовижна історія, яка так мінлива і перевіряє нас на міцність характеру в саму важку хвилину життя. Саме такі хитросплетіння зигзагів долі відбулися з молодим афроамериканцем на ім’я Трейсі, на долю якого випало чимало суворих випробувань. Хлопцем він був непоганим, добродушним і веселим. Але і настільки ж легковажним і безбашенним. Трейсі не надто обтяжував себе різного роду проблемами і відповідальністю перед іншими людьми. Йому подобалося жити легко, на широку ногу і отримувати від життя максимум задоволення. Але прийшов час зупинитися і подумати про своє майбутнє.

Тим більше, що його кохана оголосила про свою вагітність і порадувала очманілого Трейсі тим, що носить двох близнюків, які скоро повинні були порадувати недбайливого татуся своєю появою. Трейси був нескінченно радий такій новині. Незважаючи на свій навіжений характер він дуже намагався стати статечним і більш серйозною людиною. Серіал Останній справжній гангстер 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже бути батьком — це така відповідальність. І Трейсі готовий був розцілувати весь світ, за той подарунок, який ось — ось повинен був опинитися в його руках. Але у долі виявилися інші плани на його подальше існування.

Режисер: Chioke Nassor, Йорма Такконе, Реджинальд Хадлін
Актори: Аллен Мальдонадо, Тіффані Хеддіш, Тейлор Мозбі, Трейсі Морган, Райан Гол, Данте Хоагленд, Джоель Марш Гарленд, Джино Венто, Дерек Гейнс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress