Тенді під час поїздки з батьком на автомобілі стала учасницею трагічної події. Машина, проїжджаючи через міст, втратила керування, перекинулася і звалилася в річку разом з пасажирами, благополучно пережили аварійну ситуацію. Інший підліток – Тайрон, рятуючись втечею від поліцейських разом з братом, теж мчав на великій швидкості, що призвело до невеликої аварії. Хлопчина в результаті опинився в тому ж водоймі, практично врятував йому життя. Схожі ситуації незрозумілим чином вплинули на життя незнайомих хлопців у майбутньому, про що вони в даний момент не підозрювали. Минув час, учасники інтригуючої історії подорослішали і вели буденне життя, не будуючи грандіозних планів, нічим особливим не виділяючись серед ровесників.

Одного разу доля влаштовує для них випадкову зустріч, що завершується знайомством. Нові знайомі починають відчувати дивне, взаємне тяжіння. Крім обопільного бажання продовжити спілкування, вони помічають прояв якихось внутрішніх змін. Поступово виявляється існування у хлопців надприродних здібностей, які були з дитячих років, але немов чекали зручного моменту для пробудження. Пара починає усвідомлювати власну перевагу і можливість використовувати пробудився дар для реалізації деяких бажань.

Тенді здатна відтворювати спрямоване випромінювання, що нагадує світлові кинджали, з легкістю вражають будь-якого супротивника. Серіал Плащ і Кинджал 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Гарсія Лопес, Пітер Хор, Дженніфер Фанг
В ролях: Дж.Д. Эвермор, Олівія Холт, Обрі Джозеф, Майлз Массенден, Глорія Рубен, Андреа Рот, Джеймс Саїто, Ноель Рені Персі, Уейн Пер, Carl Lundstedt

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress