Трійця незвичайних співмешканців намагаються ділити житло, вчаться любити і вирішувати побутові проблеми, єдине, що об’єднує диваків пристрасть до смаком свіжої крові. Хлопці – вампіри, вони не приховують від оточуючих захоплення, але сусіди не дуже раді, що предки каїна знаходяться в близькості, адже від неадекватних особистостей можна чекати неприємностей у будь-який момент. Звіряча натура наказує шукати чергову дозу червоного напою, адже без нього молоді люд не зможуть існувати, але хіба городяни згодні ділиться з перевертнями дорогоцінними краплями цілющого нектару. Кровопивці не знаходять спокою, вони в постійному пошуку, проблеем досить, але рішення не завжди приносять користь.

Сонячне світло не радує персонажів, їм комфортно в нічний час, коли місячний блиск веселить око. Воїни ночі жадають взяти світ під контроль, смертні тремтять від страху при вигляді перевертнів. Часто знаходять спокій у мороці невгамовні мисливці, буває щаслива душа, адже без любові вони теж обійтися не можуть.

Представники клану слуг диявола сильні, прекрасні, але дуже небезпечні, пожвавлюючись магією крові, гублять будь-якого, адже почуття співчуття у них немає. Серіал Реальні упирі / Чим ми зайняті в тіні 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон Уолінер, Тайка Вайтіті
Актори: Кайван Новак, Харві Гильєн, Натасія Деметрій, Метт Беррі, Марк Прокш, Veronika Slowikowska, Олександра Хенріксон, KhaRå Martin, Шива Феллон, Біні Фелдштейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress