Джорджина — дівчина, яка точно знає, чого хоче від життя і для досягнення поставленої мети готова піти на багато що. Обравши об’єктом своїх залицянь процвітаючого бізнесмена на ім’я Костянтин, вона цілеспрямовано йшла по наміченому шляху і як підсумок — чудове, пишне весілля. Потім було все, чого її душі було завгодно. Яхти, гроші, шикарні прийоми і, звичайно ж, Рів’єра. Джорджина закохалася в цей курорт раз і назавжди. Коли довго все йде добре, починає здаватися, що так буде завжди, але вибух на яхті в одну мить поставив жирну крапку. У вибуху загинув чоловік і виявилося, що не так все було добре, як здавалося.

У чоловіка перед смертю були проблеми в справах і тепер Джорджина знову без грошей. Не маючи впливу і знайомств чоловіка, вона не знає, що їй робити далі. Звичка жити на широку ногу нікуди не поділася, а Рів’єра все так само вабить жінку до себе. Треба все починати спочатку, але чи вистачить у Джорджії сил?

А може, є інший, більш швидкий, але зовсім непростий спосіб? При будь-якому варіанті вона не здасться, адже тепер у неї знову є мета – Рів’єра. Серіал Рів’єра 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ханс Херботс, Філіп Кадельбах, Адріан Лестер
Актори: Джулія Стайлз, Іван Реон, Ігал Наор, Лена Олін, Адріан Лестер, Амр Вакед, Димитрій Леонідас, Роксана Дюран, Данило Воробйов, Венсан Перес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress