Квп Глэпси – не тільки приваблива жінка, але і справжній професіонал, здатний розібратися із завданням будь-якого рівня складності. Знаючи про талант співробітниці, начальство доручає їй чергове надзвичайно складна справа. Нещодавно був убитий юнак, який розвозив по місту піцу. Незважаючи на те, що злочин виставлено, як банальне пограбування, головна героїня прекрасно розуміє, що ситуація набагато заплутаніше і серйозніше. Дамочка з головою занурюється в розслідування, бажаючи якнайшвидше викрити хитрого злочинця і відправити його за ґрати відбувати цілком заслужене покарання.

Незабаром до пошукового процесу приєднаються інші персонажі, такі як місцевий політик і зворушлива дівчина, яка приховує любовний зв’язок з єдиним очевидцем трагедії. У певний момент Квп стає зрозуміло, що чекати легкого фіналу не варто. Все дуже дивно і загадково. Одного разу героїня дізнається, що менеджер, що розподіляє замовлення, чому вирішив змінити доставщика.

Саме тому в той нещасливий день за вказаною адресою виїхав не Майк, а Абдула, який таємничим чином загинув. Хто ж ховається від правосуддя вбивцею? Серіал Співучасник 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: С. Дж. Кларксон
В ролях: Кері Малліган, Джулі На світ, Джордж Джорджіу, Джон Хеффернан, Натаніель Мартелло-Уайт, Біллі Пайпер, Джон Сімм, Джині Спарк, Ніколя Уолкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress