Молодому поколінню і так дуже складно жити в сучасному суспільстві, і постійно отримувати від дорослих моралі. Багато що забороняють батьки, поза домом ображають однолітки і Однокласники. Діти, які проживають з батьками, краще себе почувають, ніж опинилися в дитячому будинку і притулку. У центрі уваги виявиться молоде покоління, вони в підлітковому віці переживають перехідний період і не знають, як складеться їхня доля надалі. Необхідно вибирати подальші дії, приймати допомогу з боку, вчитися спілкуватися, і не грубити незнайомцям і намагатися оминати конфлікти стороною. Герої зустрічаються з багатьма труднощами одночасно. Закоханість, перші залицяння, а також інтимні зустрічі вводять персонажів в паніку і оману.

Найчастіше перша любов проходить при розставанні по різних містах і країнах, і лише деякі можуть впоратися з почуттями, емоціями, існуючими в цей період. Але раптово на землі відбуваються несподівані події. Всі дорослі, які стежили за молоддю і намагалися підтягнути їх до кращого майбутнього, зникли. Серіал Суспільство 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер на планеті існують тільки Підлітки, вони курують всю роботу і діяльність країни і світу в цілому. Необхідно зрозуміти, де поділися дорослі? І як тепер жити без їх спроб допомогти?

Режисер: Хайфа Аль-Мансур, Тара Ніколь Вейр, Марк Уебб
Актори: Гідеон Адлон, Шон Берді, Наташа Лю Бордіццо, Michael Cassata, Jacques Colimon, Грейс Вікторія Кокс, Олівія ДеДжонг, Алекс Фітцалан, Крістін Фросет, Emilio Garcia-Sanchez

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress