Еббі Ньюман підійшла до організації бізнесу вельми своєрідно. Вже давно вона володіє невеликим підпільним баром. Чому підпільним? Він знаходиться на задньому дворі її будинку, і стороннім вхід в цей заклад строго заборонений. Щоб потрапити в це затишне місце з непередаваною атмосферою, потрібно спочатку заслужити довіру. А на це буде потрібно час. Велика частина відвідувачів – хороші знайомі господині. Вони з радістю приходять до неї вечорами заради душевної і розслаблюючої атмосфери. В цьому барі не можна користуватися телефоном. Ця сувора заборона стосується всіх.

Не можна навіть відповідати на повідомлення. Крім цього є й інші обмеження. Але саме вони створюють ту унікальну атмосферу, заради якої там все і збираються вечорами. Там немає всього того, що так дратує в звичайних закладах. Серіал У Еббі 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І постійно знаходяться ті, хто мріє влитися в дружний колектив відвідувачів, які вже давно стали як одна сім’я. Ось тільки не всі з претендентів підходять під необхідні параметри.

Режисер: Памела Фрайман
Актори: Наталі Моралес, Ніл Флінн, Нельсон Франклін, Джессіка Чаффін, Леонард Оузтс, Кіміа Бехпурніа, Патрік Горман, Патрік Рафферті, Пол Валия

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress