Ірландська столиця в числі інших великих міст світової спільноти переживає непрості часи, пов’язані з великою кількістю мігрантів. Тенденція подібного розвитку подій і в інших спостерігається європейських мегаполісах, що стали об’єктами підвищеної уваги іноземців. У Дублін численні переселенці приїжджають з різних країн третього світу, охоплених різного роду заворушеннями, викликаними політичною нестабільністю. Охопило сучасну Європу масштабне явище супроводжується безліччю серйозних проблем різного характеру, що вимагають негайного вирішення.

Ситуація посилюється великим невдоволенням, що проявляється корінними дублінцями, щодо появи чужинців на міських вулицях, що вносять своєю присутністю в звичний спосіб життя кардинальні зміни. Неприязнь з часом столичних жителів до заявилися на їх території мігрантам стрімко зростає, переходячи в досить небезпечні форми. Між конфліктуючими сторонами виникають серйозні зіткнення, що мають трагічні наслідки. Одного разу поліцейські знаходять бездиханне тіло нігерійської дівчини. З’ясовується при огляді трупа, що іноземка померла від несумісних з життям ушкоджень, отриманих під час жорстокого побиття.

Розслідуванням страшного злочину належить займатися жінці-детективу Джен. Робота над непростою справою стає найскладнішою за час професійної діяльності досвідченого слідчого. Серіал У пастці 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Кеффрі
Актори: Лінн Рафферті, Шон Фокс, Орла Фицджералд, Айса Майга, Гевін О’коннор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress