Американський детективний серіал під назвою «В темноті» є гостросюжетною драмою. Центральним персонажем картини стала молода дівчина, яку звуть Мерфі. Вона справді не дуже проста і податлива, а навпаки навіть зухвала і можна навіть сказати, що зіпсована. Хто знає до чого привели б її характер і поведінку, якби не підніжка долі. Її життя круто зміниться після того, як раптово героїня осліпне. А ще більше все зміниться після вбивства Тайсона. Це її друг, що займається поширенням наркотиків. З волі випадку єдиною, хоч і не повною мірою «свідком» цього злочину стала сама Мерфі. Звичайно, дівчина відразу ж звертається в поліцію. Там вона розповідає все, що сталося.

У деталях описує подію, але її розповідь представники правоохоронних органів не беруть до уваги. Вони вважають, що це всього-на-всього п’яна маячня сліпої наркоманки. Адже як можна ставитися до героїні з такою сумнівний репутацією. Розслідування припиняють, справу закривають і смертю цього хлопця ніхто в поліції не збирається більше займатися. Мерфі не може змиритися з втратою друга і байдужістю оточуючих. Героїня вирішує сама знайти вбивцю. Але що може сліпа дівчина, навіть яка не може повною мірою про себе подбати. Серіал В темноті 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але у неї все ж є помічник. Це її вірна собака-поводир на прізвисько Крендель. Головна героїня все ж не може розраховувати на успіх. Добре, що знайшлася одна людина, яка повірила в її свідчення.

Режисер: Майкл Шоуолтер
Актори: Перрі Меттфелд, Крейг Браун, Ніко Еверс-Свінделл, Кестон Джон, Морган Крантц, Кетлін Йорк, Дерек Вебстер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress