Олена молода жінка, яка працює вчителем молодших класів. Вона обожнювала свою професію. Особисте життя поки не складалася, тому всю свою любов і ласку вона віддавала учням. Діти обожнювали викладачку. Вони намагалися добре вчитися для неї, дуже довіряли. З недавніх пір головна героїня почала помічати як Інна, одна з дівчаток, почала приходити в школу з синцями і саднами. Вона довгий час вже перебувала в пригніченому стані. Жінка дізнається, що в сім’ї її постійно ображають, знущаються і б’ють. Олена намагається полегшити життя Інни, розмовляє з її родичами.

Але вони не розуміють звичайної мови і відправляють куди подалі. Тоді звертається до місцевих чиновників. Однак у них немає ні часу, ні бажання займатися такими справами. Ну, раз ніхто не хоче допомагати, то викладачка вирішила взяти ситуацію в свої руки і відвезти нещасну якнайдалі. Вона хотіла, щоб вони стали справжньою сім’єю. Дівчинка була не проти. Олена витрачає величезні гроші, щоб підготувати фальшиві документи і виїхати з країни.

Почто все йде за планом. Але тут Інну оголошують в розшук. Рідня схаменулася, що її кілька днів немає вдома. Серіал Вибір матері всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Міла Погребиская
В ролях: Валерія Ходос, Єва Шевченко-Головко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress