Події розгортаються в Сан-Франциско в 19 столітті, коли між багатьма верствами населення розросталися нескінченні війни і зіткнення на вулицях міста. Сан-Франциско переповнене обуренням і ворожою налаштованістю місцевого населення. Все через поділ етносу і націй. Ніхто з людей не має наміру поступатися своїм опонентам, тому бойові зіткнення тривають на вулицях міста. Правоохоронні органи поступаються різним націям, адже не хочуть втручатися в дану боротьбу. Сан-Франциско у вогні, щовечора сотні людей нещадно знищують один одного, і ніхто з них не отримує покарання.

Населення міста забуло про спокійне життя, і сподівається лише що близькі і рідні люди будуть живі після чергового зіткнення кримінальних банд на вулицях. Але раптово в місто приїжджає молодий хлопець, який проживав у Китаї. Він відразу пов’язує свої відносини з китайським районом міста. Розуміючи, яка обстановка оточує його односельців, головний герой хоче все змінити. Він бере в свої руки важливе рішення, що стосується всіх живуть в китайському районі. Серіал Воїн 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наближаючись до кримінальних особистостей, які влаштовують страйки і нескінченні війни, головний герой має намір все змінити, прибравши одного з них. Ліквідувавши таку особу, молода людина впевнена в тому, що зміниться все подальше вирішення проблем.

Режисер: Лоні Перистері, Лін Одінга, Девід Петрарка
Актори: Джейсон Дж. Тобін, Ендрю Кодзі, Олівія Ченг, Кіран Б’ю, Дайян Доан, Дін Джаггер III, Ленглі Кірквуд, Перрі Юнг, Райан Крюгер, Річ Тінг і ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress