Еріка довгий час була відома як одна з кращих співробітників ЦРУ. Звичайно жінок там не сильно любили, проте вона змогла довести, що дівчата теж здатні справлятися з труднощами і краще інших. За весь час своєї роботи вона переловила величезна кількість злочинців і вирішила ті справи, які всі вважали просто неймовірно складними і навіть не знали, за що їм братися. Всі знали, що їй можна доручити будь-яку справу і вона впорається з усім. Все чого хотіла дівчина, так це зробити якомога більше для своєї країни і відправити якомога більше злочинців за грати. Але настає той день, який змінює своє звичне життя. Дівчину звинувачують у зраді і зраді батьківщини.

Тепер вона засуджена до ув’язнення, і здавалося б, на цьому її нормальне життя зруйнована. Але дуже скоро з’являється злочинець, якого ніхто не в силах зловити, але це потрібно зробити якомога швидше. Тут співробітник, якому було доручено цю справу, розуміє що крім Еріки з ним ніхто не впорається, і йому доводиться відправитися до дівчини і попросити про допомогу. Серіал Ворог всередині 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вирушаючи до в’язниці він скептично ставився до цієї справи і для нього Еріка була лише зрадницею. Однак якщо він хоче знайти злочинця, то йому доведеться почати їй довіряти, інакше вони не зможуть просунутися в цій справі.

Режисер: Марісоль Торрес, Чарльз Бісон, Девід Бойд
Актори: Дженніфер Карпентер, Морріс Честнат, Рази Джеффрі, Келлі Гарнер, Кассандра Фріман, Ной Міллс, Джеймс Карпинелло, Корал Пенья, Ной Бін, Павло Шайда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress